Skontaktuj się do 15.04.2020 jeżeli nie możesz uczestniczyć w nowym terminie

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą terminu wszystkie rejestracje i wniesione opłaty zostały automatycznie przeniesione na nowy termin. Prosimy wszystkie osoby, które nie mogą uczestniczyć w Zjeździe w dniach 10-13.12.2020 o kontakt z Biurem Organizacyjnym do dn. 15.04.2020.

Zgodnie z regulaminem w niezależnych od Organizatora przypadkach – może podjąć decyzję o odwołaniu lub zmianie miejsca i terminu konferencji a Organizator ani Biuro Organizacyjne nie ponoszą wtedy odpowiedzialności za korzyści utracone przez Uczestników z tego tytułu oraz nie pokrywają utraconych kosztów, jakie Uczestnik poniósł w związku z tego typu zmianami.
Jednakże uwzględniając nadzwyczajnie okoliczności wszelkie zgłoszenia rezygnacji wynikające ze zmiany terminu zgłoszone do dn. 15.04.2020 rozpatrzymy indywidualnie. Jednocześnie chcemy Państwa zapewnić, że będziemy na bieżąco reagować na zalecenia organów państwowych i postępować zgonie z ich zaleceniami.

Uwaga: W związku ze zmianą terminu zmianie ulegną także daty niektórych terminów wymienionych bezpośrednio w treściach odpowiednich regulaminów.

Sprawdź warunki anulacji.