12 maja 2021

KONKURS

Fundatorem nagród jest Polskie Towarzystwo Chorób Płuc i nagrody w całości są finansowane ze środków własnych Towarzystwa. 

Konkurs nie jest finansowany ze środków pozyskanych od firm członkowskich INFARMA.


Zasady udziału w konkursie:

  1. Aby wziąć udział w Konkursie musisz posiadać pakiet uczestnika Zjazdu z  aktywnymi danymi dostępowymi do Platformy Cyfrowej. Wykładowcy oraz przedstawicie firm mogą wziąć udział w zabawie, ale ich wyniki nie będą brane pod uwagę w rankingu – nie mają uprawnień do otrzymania nagrody.
  2. W trakcie trwania transmisji od czwartku do soboty 3 razy dziennie na Platformie Cyfrowej pojawiać się będą pytania testowe odnoszące się do tematów poruszanych w trakcie Zjazdu. Pojawienie się nowego pytania sygnalizowane będzie pojawieniem się przycisku z pucharem pod oknem transmisji.
  3. Naciśnięcie przycisku powoduje wyświetlenie pytania. Dane pytanie może być wyświetlone tylko raz. Czas odpowiedzi liczony jest od momentu naciśnięcia przycisku i wyświetlenia pytania  do udzielenia odpowiedzi.
  4. Każde z pytań dostępne będzie do wyświetlenia i odpowiedzi przez okres 120-180 min. od pojawienia się.  Za udzielenie odpowiedzi (niezależnie od tego czy będzie prawidłowa czy nie) otrzymujesz 1 punkt,  za poprawną odpowiedź  dodatkowy 1 punkt. Jeżeli udzielisz prawidłowej odpowiedzi w przeciągu 120 s od naciśnięcia przycisku i wyświetlenia pytania otrzymasz premię w postaci dodatkowych 2 punktów.
  5. Punkty można uzupełnić zbierając puchary na stoiskach wirtualnych. Każdy odnaleziony puchar  to dodatkowy 1 punkt.  Na większości stoisk ukryty jest jeden puchar.
  6. Wygrywają osoby o najwyższej liczbie punktów, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi na co najmniej jedno pytanie testowe, a w przypadku tej samej liczby punktów osoby o większej liczbie zebranych pucharów na wystawach, a dalej kolejno o większej liczbie prawidłowo odpowiedzianych pytań, większej liczbie odpowiedzianych pytań i najszybciej udzielające odpowiedzi na wyświetlane pytania.

Zapraszamy do udziału

Skład Komisji Konkursowej:

  • prof. Paweł Śliwiński – przewodniczący Komisji
  • prof. Wojciech Piotrowski
  • dr Rafał Dobek
  • mgr Kinga Hajdecka – sekretarz komisji


Przeczytaj pełny regulamin konkursu