16 sierpnia 2019

Rezerwacja online

UWAGA! Aby dokonać rezerwacji należy:

  1. Zarejestrować się na konferencję. Jeżeli tego jeszcze nie zrobiłaś/łeś, zarejestruj się.
  2. Koniecznie aktywować swoje konto na portalu konferencyjnym https://szkolenia.altasoft.eu, przez kliknięcie odpowiedniego linka w mailu potwierdzającym założenie konta – mail ten jest wysyłany razem z mailem potwierdzającym rejestrację.
  3. Kliknąć poniższy przycisk a następnie zalogować się do systemu.


Przed dokonaniem rejestracji i rezerwacji prosimy o szczegółowe zapoznanie się z  regulaminem uczestnictwa.
W przypadku pytań lub problemów zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Biurem Organizacyjnym.

Czytaj więcej o dostępnych opcjach zakwaterowania…


UWAGI

  1. Przez tą stronę można dokonać rezerwacji nie więcej niż jednego pokoju w terminie 10-13.12.2020. Instytucje i osoby zainteresowane rezerwacją większej liczby miejsc hotelowych prosimy o kontakt z Biurem Organizacyjnym.
  2. Rezerwacja i dopłata obejmuje 3 doby 10/11, 11/12 i 12/13.12.2020.
  3. UWAGA! Opcja rezerwacji miejsca w pokoju przeznaczona jest dla dwóch zarejestrowanych osób, które chcą zostać zakwaterowane razem . Fizyczna rezerwacja pokoju w hotelu będzie możliwa dopiero po uiszczeniu pełnej opłaty za cały pokój, stąd prosimy o wpisanie imienia i nazwiska drugiej osoby w odpowiednich polach formularza rezerwacyjnego. W przypadku rezerwacji miejsca w pokoju i braku rejestracji drugiej -wskazanej w formularzu osoby lub braku wpłaty za drugie miejsce, pokój nie zostanie zarezerwowany. Należy mieć świadomość, że w przypadku rezygnacji z rezerwacji jednej z osób, druga z osób może być zobligowana do dokonania dopłaty do pełnego pokoju lub rezerwacja w całości zostanie anulowana.
  4. W przypadku zainteresowania rezerwacją noclegu przez Biuro Organizacyjne na doby sąsiadujące 09/10.12.2020 lub 13/14.12.2020 prosimy o kontakt z Biurem Organizacyjnym. Skontaktujemy się z Państwem po sprawdzeniu dostępności pokoi w wybranych terminach dodatkowych.
  5. Miejsce w hotelu jest wstępnie blokowane przez okres 7 dni od momentu dokonania rejestracji lub odpowiednich zmian rejestracji. W przypadku płatności po tym okresie prosimy o upewnienie się, czy miejsce jest jeszcze dostępne. Odpowiednie informacje publikowane będą na stronie Internetowej i możliwe do uzyskania przez kontakt z Biurem Organizacyjnym.
  6. Fizyczna rezerwacja miejsca w hotelu, podobnie jak miejsca na Konferencji następuje po zarejestrowaniu odpowiedniej wpłaty.
  7. Ceny dostępne w tabeli formularza rezerwacyjnego to kwoty dopłat za jeden nocleg w wybranej opcji zakwaterowania, kwota pełnej dopłaty (za 3 noclegi) jest automatycznie przeliczana w trakcie dokonywania rezerwacji. Podane ceny zawierają VAT 23 %.